1. Dzisiejsza niedziela jest dniem szczególnej modlitwy za kierowców pod hasłem – Na drogach jesteśmy bliźnimi”

 1. W środę rozpoczynamy miesiąc maj, który jest poświęcony Matce Bożej. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe. W dni powszednie będą po Mszy świętej wieczornej, a w niedzielę i święta o godz.16.30.

 2. W czwartek pierwszy miesiąca o 17.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec w intencji Ojczyzny a o godz. 18.00 Msza św. za Ojczyznę i o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.

 3. Również w czwartek zapraszamy na Godzinę Świętą o godz. 19.00

 4. W piątek 3- go Maja - Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w każda niedzielę. Po każdej Mszy św. odnowienie aktu oddania Polski NMP. Nabożeństwo Majowe o godz. 16.30

 5. Również w piątek pierwszy miesiącaNabożeństwo pierwszo piątkowe będzie po Mszy świętej wieczornej a następnie rozpoczniemy modlitewne Jerycho, które będzie trwało do godz. 22.00 i w sobotę od 6.30. Zakończymy w sobotę Mszą świętą o godz. 18.00. Spowiedź na Mszach świętych.

 6. W sobotę pierwsza miesiąca – Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.15.

 7. W niedzielę pierwsza miesiąca – Niedziela Adoracyjna, a o godz. 15.00 Koronka do Bożego miłosierdzia i o 15.15 zmiana Tajemnic Różańcowych.

 8. Ogólnopolska Pielgrzymka Akademicka na Jasna Górę odbędzie się w sobotę 11 maja. Informacje na stronie Duszpasterstwa „ Wesoła 54”

 9. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

- w poniedziałek – św. Katarzyny Sieneńskiej – Patronki Europy

- w środę – Św. Józefa Rzemieślnika;

- w czwartek – św. Atanazego- biskupa

- w sobotę – Św. Floriana męczennika

 1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej i dziękujemy za wszelkie ofiary na potrzeby Parafii

 2. Wszystkim Parafianom i Gościom w rozpoczynającym się tygodniu życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i Św. Maksymiliana na każdy dzień.