1. Trwamy w radości Zmartwychwstania Chrystusa. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy włączyli się w przygotowanie Triduum Paschalnego

Bóg zapłać” wszystkim osobom, którzy pomogli Ks. Piotrowi Orlikowskiemu przygotować Ciemnicę i Grób Pański, dziękujemy za ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego.

-„Bóg zapłać” Kościelnym, Organistom, Ministrantom i Lektorom, osobom czytającym i śpiewającym za oprawę liturgiczną podczas Triduum Paschalnego. Różom Różańcowym i młodzieży za przygotowanie adoracji. Bóg zapłać za podzielenie się święconką, dzięki waszej życzliwości ponad 45 rodzin otrzymało paczki na święta przygotowane przez grupę charytatywną naszej Parafii.

  1. Z żalem informujemy, że zmarł tato naszego ks. Kamila. Pogrzeb odbędzie się w czwartek 04 kwietnia o godz. 13.00 w kościele parafialnym w Kozłowie Małogoskim. Dla chętnych na wyjazd na pogrzeb będzie bezpłatny autokar. Wyjazd o 11.30 z parkingu obok basenu. Zapisy w zakrystii.

  2. W najbliższą środę o godz. 18.00 obędzie się Msza św. w intencji rowerzystów na rozpoczęcie sezonu. Mszy będzie przewodniczył ks. Bp. Marian Florczyk, który po Mszy poświęci rowery. Serdecznie zapraszamy.

  3. Nowenna do Miłosierdzia Bożego codziennie 15 minut przed Mszą świętą wieczorną.

  4. W czwartek – Pierwszy Miesiąca, Różaniec w intencji Ojczyzny wyjątkowo o godz. 17.00 a później Msza święta za Ojczyznę i o nowe powołania do służby Bożej w Kościele.

  5. W piątek – Pierwszy Miesiąca, Msze święte o godz. 7.00 oraz o godz.7.30 i 18.00 z Nabożeństwem pierwszopiątkowym . Spowiedź na Mszach świętych porannych i popołudniu od godz. 17.30.

  6. W sobotę – Pierwsza Miesiąca, Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.15.

  7. Przyszłą niedzielę –niedziela adoracyjna o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i o 15.15 zmiana Tajemnic Różańcowych. Jest to zarazem Uroczystość Miłosierdzia Bożego - patronalne święto Caritas. Ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć dzieła Caritas w naszej Diecezji.

  8. Trwają zapisy do Sakramentu Bierzmowania formie elektronicznej Deklaracja zgłoszeniowa i wszelkie informacje na stronie naszej Parafii

  9. Rozpoczęcie sezonu motocyklowego obędzie się w sobotę 20 kwietnia. O godz. 10.00 będzie Msza św i poświęcenie motocykli. Informacje na plakatach.

  10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy trwania w radości Zmartwychwstania Pańskiego.