1. Dzisiejsza niedziela II Wielkiego Postu, jest zwaną „Ad Gentes”, jest to dzień solidarności i modlitwy z misjonarzami pochodzącymi z Polski. Naszymi ofiarami składanymi dziś do puszek, możemy wesprzeć pracę misjonarzy.
 2. Msza św. i spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania dzisiaj o godz. 14.00
 3. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych - Drodze Krzyżowej, w piątki o godz. 17.15 dla Dzieci, a po Mszy świętej wieczornej o godz. 18.30 dla Dorosłych i Młodzieży oraz na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym niedzielę o godz. 16.40
 4. W ramach Jałmużny Wielkopostnej z kosza przy ołtarzu możemy zabrać Skarbonki Miłosierdzia
 5. Na Krąg Biblijny zapraszamy we wtorek po Mszy św. wieczornej.
 6. W czwartek na godz. 19.00 zapraszamy na Godzinę Świętą.
 7. W piątek – pierwszy miesiąca, Msze święte o godz. 7.00 oraz 7.30 i 18.00. z nabożeństwem pierwszopiątkowym. Spowiedź na Mszach świętych i popołudniu od godz. 17.15.
 8. W sobotę – pierwsza miesiąca, Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.15.
 9. Najbliższa niedziela- pierwsza miesiąca – niedziela adoracyjna. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i o godz. 15.15 zmiana Tajemnic Różańcowych.
 10. Pielgrzymka Pokutna Rycerstwa Niepokalanej do Kalwarii Świętokrzyskiej w Morawicy obędzie się w sobotę 09 marca. Informacje w gablotach . Zapisy w zakrystii.
 11. Nocna Droga Krzyżowa z Dąbrowy na święty Krzyż będzie 1 – 2 marca. Informacje na plakatach.
 12. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła
 13. . Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
 14. Wszystkim Parafianom i Gościom w rozpoczynającym się tygodniu, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i świętego Maksymiliana na każdy dzień. Szczególnie w modlitwach polecamy wszystkie Panie z racji zbliżającego się dnia Kobiet