1. Dzisiejsza niedziela adoracyjna o godz. 15.15 zmiana Tajemnic Różańcowych. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy czas Adwentu. Msze święte Roratnie będą w dni powszednie o godz. 6.00 (rano). Serdecznie zapraszamy do udziału w Roratach, przychodzimy z lampionami. Kolejna Msza św. rano o godz. 7.00. Przez cały Adwent nie będzie Mszy św. o godz. 7.30.

 2. Na każdej Mszy św. poświęcimy opłatki na stół wigilijny. Poświęcone opłatki możemy nabywać w zakrystii i przy wyjściu z kościoła. Ofiary za opłatki jak co roku są przeznaczone na ogrzewanie i utrzymanie naszej świątyni.

 3. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. w intencji naszych solenizantek – P. Barbary Barwińskiej – naszej organistki i p. Barbary Michalskiej – prowadzącej Poradnictwo Rodzinne.

 4. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej w środę po Mszy św. wieczornej.

 5. Trwa akcja Caritas Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Rozprowadzane są świece wigilijne. Możemy je nabywać w zakrystii oraz przy wyjściu z kościoła. Cena za świece to wartość ciepłego posiłku dla potrzebującego dziecka

 6. W czwartek – pierwszy miesiąca - o godz. 17.15 różaniec w intencji Ojczyzny,
  a o godz.
  18.00 Msza święta za Ojczyznę i o nowe powołania do służby Bożej w Kościele.

 7. W czwartek zapraszamy na Godzinę Świętą o godz. 19.00.

 8. W piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o godz.6.00; 9.00 i 18.00. Od godziny 12.00 do 13.00 Godzina Łaski - zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. W tym dniu o godz. 18.00 będzie Msza św. w intencji Pierwszej Róży Różańcowej – Rodziców modlących się za dzieci. Nowenna przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP po Mszy św. wieczornej.

 9. Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. oraz poświęcenie i wręczenie medalików w najbliższą niedzielę o godz. 14.00.

 10. W najbliższą niedzielę obchodzić będziemy Dzień modlitw i pomocy Kościołowi na Wschodzie – ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć ten Kościół.

 11. Rekolekcje dla Służby Zdrowia będą 10 i 11 grudnia o godz. 18.00 w kościele Św. Trójcy- informacja na plakacie.

 12. Nasza Parafia organizuje w ferie w dniach 12-17 luty wyjazd do Rabki Zdroju.

 13. W liturgii w tym tygodniu wspominamy:

- w poniedziałek – św. Barbarę, dziewicę i męczennicę

- w środęśw. Mikołaja, biskupa

- w czwartek – św. Ambrożego – biskupa i doktora Kościoła

 1. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

 2. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej Parafii

Wszystkim Parafianom i Gościom w rozpoczynającym się tygodniu życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i Św. Maksymiliana na każdy dzień.