IV Niedziela Wielkanocy

pasterz  1. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna w całym Kościele Tydzień Modlitw o powołania do służby Bożej. Szczególną prośbę kierujemy do wszystkich o modlitwę w intencji nowych i świętych powołań. Jednocześnie przezywamy w naszej wspólnocie Wizytację Kanoniczną, której dokonuje  ks. Bp. Andrzeja Kaleta, którego serdecznie witamy.

2. Jutro  rozpoczynamy miesiąc maj, który jest poświęcony Matce Bożej. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe. W dni powszednie będą po Mszy świętej wieczornej, a w niedzielę i święta o godz.16.30.

3. W środę  3- go Maja - Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w każda niedzielę. Nabożeństwo Majowe o godz. 16.30

4. W czwartek pierwszy miesiąca o 17.15 Różaniec w intencji Ojczyzny a o godz. 18.00 Msza św. za Ojczyznę i o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.

5. Również w czwartek zapraszamy na Godzinę Świętą o godz. 19.00

6. W piątek pierwszy miesiąca – Msze święte o godz. 7.00 oraz 7.30 i 18.00  z Nabożeństwem pierwszopiątkowym. Spowiedź na Mszach świętych porannych i popołudniu od godz. 17.15. Po Mszy świętej wieczorniej rozpoczniemy modlitewne Jerycho, które będzie trwało do godz. 22.00 i w sobotę od 6.30. Zakończymy w sobotę Mszą świętą o godz. 18.00.

7. W sobotę pierwsza miesiąca – Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.15.

8. W niedzielę pierwsza miesiąca – Niedziela Adoracyjna, a o godz. 15.30 Zmiana Tajemnic Różańcowych.  

9. Nasza parafia organizuje letni wypoczynek dla Dzieci i Młodzieży we Władysławowie w dniach 06 – 17 lipca. Więcej informacji w zakrystii.

10. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

       - w poniedziałek – Św. Józefa Rzemieślnika;

 - w środę – Św. Floriana męczennika

- w sobotę – Św. Apostołów Filipa i Jakuba

11.  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej i dziękujemy za wszelkie ofiary na potrzeby Parafii

 12. Wszystkim Parafianom i Gościom w rozpoczynającym się tygodniu życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i Św. Maksymiliana na każdy dzień.

.

.